Mikrosita Hydrotech

Mikrosita Hydrotech

Najlepsze filtry dostępne na rynku!

Od ponad 30 lat jesteśmy czołowym dostawcą filtrów o jakości i trwałości, która jest poza zasięgiem konkurencji. Nasze filtry produkowane są w naszym zakładzie Szwecji, z zachowaniem wysokich standardów kontroli jakości. Do tej pory wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy naszym klientom na całym świecie ponad 9000 filtrów.

NASZE FILTRY

Dzięki rozległej wiedzy na temat procesów uzdatniania wody, produkujemy najnowocześniejsze mikrosita ciągle rozwijając technologię tak, by tworzyć nowe, innowacyjne rozwiązania.

Mikrosita bębnowe i tarczowe Hydrotech dostępne są w 500 różnych wariantach i znajdują zastosowanie w przemyśle, gospodarce komunalnej, akwakulturze, ogrodach zoologicznych, basenach i akwariach. Nasze filtry są ekonomiczne, charakteryzują się niskim zużyciem energii oraz posiadają automatyczną kontrolę zapewniającą optymalne działanie.

Dowiedz się więcej o naszych filtrach tutaj:

HISTORIA

Firma Hydrotech powstała w 1984 roku, kiedy wprowadziła nowy, opatentowany projekt, który zrewolucjonizował technologię filtracji. Obecnie, posiadamy ponad 9 000 filtrów, zainstalowanych na całym świecie. Hydrotech jest reprezentowany w większości krajów na całym świecie, poprzez sieć profesjonalnych partnerów.

Hydrotech od początku zlokalizowany jest w miejscowości Vellinge, w południowej części Szwecji, w pobliżu mostu łączącego ją z Danią. Obecnie zatrudniamy ok. 45 osób i możemy z dumą stwierdzić, że wszystkie nasze filtry charakteryzują się szwedzkim pochodzeniem i jakością.