Wyparki EVALED™

Wyparki próżniowe EVALED™

Wyparki do oczyszczania ścieków i wody procesowej o maksymalnej wydajności 250 ton destylatu/24h, oferowane przez Veolia Water Technologies.

Wyparki próżniowe EVALED™ do ścieków przemysłowych i wody procesowej

Wyparka EVALED™ - redukcja kosztów gospodarki ściekowej w zakładach przemysłowych.

Recykling ścieków i ich ponowne wykorzystanie w procesach produkcyjnych to skuteczna odpowiedź na rosnące  koszty  wody / utylizacji ścieków, szczególnie w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym  oraz chemicznym.

Technologia odparowania próżniowego została zakwalifikowana do najlepszych dostępnych metod oczyszczania ścieków (BAT), gdyż pozwala osiągnąć wymagane w procesach produkcyjnych  parametry w sposób ciągły pomimo zmiennych parametrów ścieków.

Nasze wyparki zostały zaprojektowane z myślą o produkcji destylatu o wysokiej czystości, przy zachowaniu minimalnych kosztów inwestycyjnych i operacyjnych. Każdy typoszereg wyparek charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem pracy, stabilnością prowadzenia procesu technologicznego oraz łatwością obsługi.

Dzięki kompaktowej konstrukcji wyparki są proste w montażu i transporcie. Zastosowanie sterowników PLC zapewnia w pełni automatyczne działanie wyparki, co minimalizuje konieczność nadzoru. Wszystkie modele są przystosowane do ciągłej eksploatacji, 24 h/dobę.

Produkty

Veolia Water Technologies oferuje różne modele wyparek dopasowane do różnych potrzeb:

EVALED® PC - wyparki działające na zasadzie pompy ciepła

EVALED® AC - Wyparki zasilane gorącą/zimną wodą 

EVALED® RV - wyparki pracujące w oparciu o zasadę mechanicznej dekompresji pary wodnej

Serwis

Oferta, wynajem instalacji, usługi serwisowe

Wyparka Evaled, serwis Veolia

Veolia Water Technologies oferuje klientom pakiet usług po-sprzedażowych, dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań.
Informacje na temat usług serwisowych: Serwis ->>

Dowiedz się więcej na temat oferowanych przez nas technologii: Technologie ->>