BERKEFELD PurBev®

Higieniczne rozwiązania do uzdatniania wody

BERKEFELD PurBev® to standardowy asortyment higienicznych rozwiązań do uzdatniania wody dla przemysłu spożywczego i napojów, które mogą być skalowane i modyfikowane zgodnie z określonymi wymaganiami.

BERKEFELD PurBev® - rozwiązania higieniczne do uzdatniania wody

Szeroki zakres wymagań dotyczących higienicznego projektowania systemów produkcji wody do napojów wymaga szczególnych kompetencji i dogłębnej znajomości procesów produkcyjnych.

Konstrukcja produktów BERKEFELD PurBev® jest zgodna z krajowymi i międzynarodowymi dyrektywami. PurBev® to nie tylko projekt higienicznego systemu. Specjalistyczna wiedza i wiążące standardy zapewniają zachowanie maksymalnej higieny procesu. To holistyczne podejście gwarantuje wysoką jakość i niezawodność w produkcji wody do napojów.

Wszystkie serie PurBev® są oparte na standardzie systemu, który można skalować i modyfikować zgodnie z konkretnymi wymaganiami.

HIGIENICZNE MATERIAŁY I KOMPONENTY

BERKEFELD PurBev® - Higieniczne materiały i komponenty

Specjalne materiały i komponenty zapobiegają zanieczyszczeniom mikrobiologicznym i zapewniają optymalną jakość produktu.

WYKWALIFIKOWANY PERSONEL

BERKEFELD PurBev® - higieniczny proces

Ciągłe programy szkoleniowe w zakresie zachowania higienicznego procesu oczyszczania zapobiegają zanieczyszczeniom spowodowanym niewłaściwą obsługą urządzeń i systemów.

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

BERKEFELD PurBev® - zapewnienie jakości

Planowanie, zaopatrzenie, produkcja, logistyka, montaż i uruchomienie są starannie dostosowane do konkretnych wymagań dotyczących higieny.

KOMPETENTNA OBSŁUGA

BERKEFELD PurBev® - Kompetentna obsługa

Dostęp do ogólnoświatowej sieci specjalnie przeszkolonych techników serwisowych zapewnia wsparcie oraz pozwala na utrzymanie niezawodności Państwa systemów.